Керівники УжНУ виписують собі лише у вигляді премій більше півмільйона грн за рік (ДОКУМЕНТИ)

Вже більше місяця тянеться скандальна історія з приховуванням заробітніх плат адміністрації Ужгородського національного університету.

Смоланка
Так 24 грудня, на прохання працівників вишу, наш кореспондент користуючись ЗУ «Про доступ до публічної інформації» зробив інформаційний запит в котрому попросив надати інформацію про заробітню плату з преміями та надбавками ректорату університету. Того разу нам прийшла відмова по вигаданій причині, мовляв кореспондент не вказав населений пункт запитувача.

Потім ми зробили повторні запити з дубляжем на Міністерство освіти та науки України, скандал набирав обертів, трудовий колектив вишу не на жарт обурився становищем справ, а представники МОНу були вражені халантністю керівництва вишу.

Напередодні засідання трудового колективу Ужгородського національного університету, 11 січня «Закарпатський інсайдер» опублікував матеріал з вражаючою новиною – нам знову відмовили в наданні інформації, скориставшись для цього нормою ЗУ про продовження строку можливого надання інформації до 20 днів.

Проте градус обурення дістався червоної межі, і вже в день засідання трудового колективу, 12 січня, на вимогу суспільства та працівників вишу, о 13-22 на сайті УжНУ з’явилась інформація про річні доходи ректора та проректорів.

hodyna

Звісно, з’явилась ця інформація без особливого афішування, адже, якщо зробити детальний аналіз, то цифри, м’яко кажучи, приводять в шок.

Отож.
Згідно штатного розпису УжНУ на 2015 рік кількість штатних посад на адміністрацію університету – 4 чоловіки, – ректор та 3 проректори (2 доц.,д.н., 1 проф.,д.н).

З бюджетом на 2015 рік – 323 тисячі 172. 71 грн (з врахуванням надбавок за наукові звання).

бюджет

штаткаааа

Нагадаємо, що в університеті 2671.4 штатних одиниць.

А тепер переглянемо дані, що були оприлюднені на вимогу громадськості та працівників вишу в день засідання трудового колективу університету.

Так, згідно оприлюднених даних ми бачимо, по-перше – інформацію про дохід ректора та 6-ти проректорів, що виходить за рамки штатного розпису УжНУ на 2015 рік (нагадаємо, згідно штатки – ректор, та 3 проректори), по-друге – захмарні цифри по кожному з представників адміністрації.

Згідно штатного розпису, бюджет на керівництво університету складає 424 тисячі 751.2 грн на рік, але згідно з оприлюдненої інформації тільки проректор Студеняк І.П за 2015 рік отримав 198 тисяч 472 грн доходу. Навіть віднімаючи оплату за педагогічну роботу – цифра вражаюча.

По проректорам:
Король І.І. – 124 тисяч 468,35 грн.
Сойма Д.Ю.- 119 тисяч 537,78
Лендьел М.О – 122 тисячі 950,77 грн.
Студеняк І.П – 147 тисяч 820,41 грн.
Рогач О.Я. – 142 тисячі 962,67 грн.

Фекета В.П. – 110 тисяч 231,67 грн.

Ректор – СМОЛАНКА В.І. – 162 тисячі 458,61 грн.

Ми примусили їх оприлюднити ці данні, але ректорат знову збрехав – заховав свої премії в колонку заробітньої плати.

король лендел рогач смоланка сойма студеняк фекета

Загальна сума – 911 тисяч 679.76 грн! Користуючись простою арифметикою, віднімаємо зазначений в штатному розписі річний бюджет ( 323 тисячі 172. 71) і отримуємо 588 тисяч 507.05 гривні тільки премій виписаних адміністрацією вишу для самих себе.

Тож скільком працівникам вишу з мізерною зарплатою можна було б допомогти за ці приховані від колективу університету гроші. Втішає тільки позитивна тенденція в виші – працівники явно не бажають миритися з таким безчинством.

Студентів та працівників вишу напевно цікавить, за які такі досягнення в менеджменті УжНУ адміністрація отримує такі гроші?