Ректорат УжНУ приховує від колективу університету інформацію про свої заробітні плати (ДОКУМЕНТ)

На прохання працівників університету, 24 грудня наш кореспондент зробив інформаційний запит, щодо розмірів заробітніх плат, премій та надбавок отриманих адміністрацією університету за останні 2 місяці, скориставшись для цього електронною формою подання запиту на публічну інформацію.

Але 29-го грудня була отримана відповідь, в якій зазначили, що надати відповідну інформацію не можуть, так як в тексті запиту не було зазначено населений пункт запитувача.

Офіційно заявляємо – це неправда, та викручування з ситуації, аби не надати запитувану інформацію. Повідомляємо громадськість, що одразу було зроблено повторний запит електронною формою, та здійснено відповідні скріншоти, які відправлено на електронну адресу Міністерства освіти і науки України.

З відповіддю на запитувану інформацію громадськість буде ознайомлена.

Ситуація обумовлена несправедливістю в стінах Ужгородського національного університету, де адміністрація вишу щомісяця отримує заробітні плати з преміями та надбавками на п’ятизначні суми, коли прості працівники університету ледь-ледь зводять кінці з кінцями(що часто вимушує до корупції з боку викладачів).

УЖНУ ЗАПИТ

Нагадаємо, що відповідно до статті 16 Закону України «Про запобігання і протидію корупції» інформація про розміри, види оплати праці та будь-яких інших виплат з бюджету особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом.

Отже, інформація про заробітну плату, премії, матеріальну допомогу, будь-які інші виплати з державного чи місцевого бюджету працівнику державного органу або органу місцевого самоврядування не є конфіденційною, не може бути обмежена в доступі і підлягає наданню на запит.

А отже відмова в наданні запитуваної інформації являється порушенням ЗУ “Про доступ до публічної інформації”.

Чи проінформує адміністрація УжНУ громадськість про свої заробітні плати? Читайте згодом.

P.S. Також варто додати, що на нашу електронну адресу знову звернулися студенти, котрі зовсім нещодавно публічно озвучили ситуацію з корупцією на факультеті інформаційних технологій УжНУ. Так в листі повідомлено, що викладач про якого йде мова після того, як пройшла резонансність новини знову взявся брати хабарі з студентів. Щоправда тепер можна кожен предмет закрити по окремо, а не оптом за півтори тисячі гривень, як Коцовський Владислав Миронович це вимагав до оприлюднення цих фактів. Детальніше згодом.

Закарпатський інсайдер