ІНСАЙД: Корупція в УжНУ

Нашому кореспондентові вдалося зустрітись з представником адміністрації університету, предметом розмови були фінансові махінації вищого керівництва університету.
Смоланка
Так за інформацією нашого інсайдера, декілька місяців тому ректор університету Володимир Смоланка зустрівся з керівником Політичної партіє ЄЦ:

Розмовляли про гроші університету. Ректору було “запропоновано” розмістити кошти вишу на банківських депозитах. В старих традиціях Смоланки, звісно, що ніякого тендеру не оголошувалось, більше того, якщо глянути на відсоткові ставки депозитів, то стає зрозумілим, що щось тут нечисто. Відсотки сильно занижені, за домовленістю з банком – більша частина різниці осідає в кишенях учасників схеми. Домовленість була досягнута з “Укргазбанк”, що знаходиться за вул. Швабська, 70, а сумма депозиту ~ 4 млн грн(уявіть, яка колосальна сумма з відсотків). Мені достовірно відомо, що ця інформація доходила до Києву, проте належної реакції нема, єдине, що знаю точно – роботою ДВНЗ сильно не вдоволені, а інформація, що мовляв при візиті президента до Ужгороду йому були озвучені корупційні схеми університету – насправді відповідає дійсності.

Нагадаємо, що зовсім недавно регіональні ЗМІ облетіла інформація про нелюдські умови навчання студентів в УжНУ (ВІДЕО)