Порошенко заявив про зв’язок подій у Мукачевому і вибухів у Львові

Президент України Петро Порошенко заявив, що слідство має докази, що події в Мукачевому й терористичні акти у Львові пов’язані. Таку заяву Порошенко зробив ввечері 15 липня у Львові після відвідин Ужгорода, повідомило «Радіо Свобода».
Порошенко
«Слідство має докази, що події в Мукачевому і терористичні акти у Львові пов’язані один з одним», – заявив він.

Президент запевнив, що слідчі групи посилені, щоб жоден злочин не залишився без покарання. Голова держави вважає, що справа честі правоохоронців знайти злочинців, які вбили і поранили їхніх колег і цивільних осіб у Мукачевому та Львові.

Нагадаємо, дільничні міліціонери Надія Андрухів і Роман Личак були важко поранені у вівторок, 14 липня, внаслідок вибуху гранат біля опорних пунктів міліції у Львові. Надія Андрухів втратила ногу і їй видалили нирку, лише в середу вона прийшла до свідомості. Ці вибухи розслідують як терористичний акт.

Як інформував ZAXID.NET, 11 липня вдень у Мукачевому виникла перестрілка між «Правим сектором» та людьми з оточення народного депутата Михайла Ланьо.

Розслідування встановило, що 11 липня 2015 року у Мукачевому та на автодорозі «Київ-Чоп» група осіб з кола бійців ДУК «Правий сектор» із застосуванням вогнепальної зброї та вибухових засобів вчинили терористичні акти, внаслідок чого цивільним особам та співробітникам правоохоронних органів спричинено вогнепальні та осколкові поранення різних ступенів тяжкості.