Порошенко поговорив з Байденом

Політики обговорили фінансову підтримку України та плани щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом США Джозефом Байденом. Про це 16 грудня повідомили прес-службі глави держави.

Згідно з повідомленням, Порошенко привітав прийняття Конгресом США Акту на підтримку свободи України, який внесли у Конгрес під час його візиту до США 18 вересня.

“Глава української держави висловив сподівання, що найближчим часом цей важливий законодавчий акт буде підписаний Президентом США Бараком Обамою, що засвідчить солідарність американського народу з Україною”, – зазначили у прес-службі.

Крім того, політики обговорили фінансову підтримку України. Зокрема, Байден підтвердив наміри Сполучених Штатів надати Україні допомогу, а також готовність докладати зусилля для виділення коштів через Міжнародний валютний фонд.

“Президент Порошенко заручився подальшою підтримкою віце-президента Байдена щодо реалізації мирного плану врегулювання на Донбасі та взаємодії задля подолання Україною економічних викликів”, – резюмували в повідомленні.

Нагадаємо, раніше Байден заявив, що США допускають посилення санкційного тиску на Росію, якщо вона не буде дотримуватися домовленостей з мирного врегулювання на Донбасі.

Джерело