У Ключарках міліція зловила велосипедного крадія

До правоохоронця із заявою про крадіжку звернулися одразу двоє жителів с.Ключарок. Жінки розповіли, що в них вкрали велосипеди, які знаходилися у гаражі. Дільничний інспектор міліції Володимир Магоч, добре знаючи жителів обслуговуючої ним території, відразу почав проводити заходи для розкриття крадіжок.

В ході досудового розслідування з’ясувалося, що 21-річний чоловік, якого запідозрили потерпілі мав хист до злодійства, адже має декілька судимостей. Під час розмови з дільничним інспектором міліції підозрюваний таки зізнався у скоєному. Чоловік розповів, що опівночі зайшов до дворогосподарства своїх родичок та без перешкод виніс велосипеди, – інформує речниця Мукачівського МВ УМВС Євгенія Красилинець.

Чоловік, на рахунку якого декілька судимостей, жалкує про свій вчинок. У своє виправдання він розповів, що до цього його підштовхнула матеріальна безвихідь. Він ніде не працює. Але які б не були обставини, що спонукали чоловіка до злочину, факт залишається фактом, і за скоєне доведеться вкотре відповідати.

Наразі слідчий розпочав кримінальне провадження за ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище).Караються такі дії позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Джерело