Закарпатцям доведеться працювати вночі через зниження тарифів на електроенергію

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, схвалила проект змін до порядку застосування тарифів на електроенергію.

 

Про це повідомляє прес-служба НКРЄ. За їх даними, ці зміни передбачають зменшення для населення тарифного коефіцієнту з 0,7 до 0,5 тарифу в години нічного мінімального навантаження енергосистеми (з 23-ї години до 7-ї години доби),
“Ця норма застосовується у разі використання побутовими споживачами двозонного обліку електричної енергії”, – зазначили в НКРЄ. У комісії вважають, що запропоновані зміни стимулюватимуть населення переходити на споживання електричної енергії у нічний період за зниженим тарифом. “Такий підхід дасть можливість вирівнювати графік навантажень ОЕС України та забезпечить зниження обсягів споживання електричної енергії у пікові періоди”, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин запропонував підприємствам здійснити перехід на роботу в нічний час заради  економії  електрики.

Джерело