В Ужгороді чоловік на допит прийшов зі зброєю

Слідчий Ужгородського райвідділу міліції під час допиту помітив у кишені підозрюваного ніж та поцікавився, для чого чоловік взяв його з собою на допит.

45-річний мешканець села Велика Добронь, відносно якого розпочато кримінальне провадження за скоєння крадіжки з чужого житла, прийшов на допит. Слідчий попросив підозрюваного надати документи, які засвідчують його особу. Не вагаючись, чоловік розстебнув куртку, щоб дістати паспорт, а звідти на міліціонера «виглянула» рукоятка ножа.

На прохання слідчого пояснити, звідки в нього цей ніж, для чого він взяв його з собою на допит і чи має він дозвіл на носіння холодної зброї, підозрюваний відповів, що даний ніж він ще в жовтні знайшов у місті Києві, де працював на будівництві. З того часу він періодично носить його з собою, зрізає та обробляє ним  лозу, яку використовує для виготовлення кошиків.

Ніж у правопорушника було вилучено. Його загальна довжина 32 см., довжина леза 20,5 см., а ширина – 3,5 см. Правоохоронці направили ніж до НДЕКЦ для проведення експертизи.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. В діях даного громадянина вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.263 Кримінального кодексу України (Носіння, виготовлення або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу). Досудове розслідування триває, – повідомляє УМВС України у Закарпатській області.

Джерело