У Мукачеві чотирьох наркоділків засудили до трьох років тюрми

Мукачівського міськрайонного суду засудив до 3-х років позбавлення волі кожного з 4-х членів злочинної групи, які займались збутом наркотиків.

Ця справа розпочалась ще в серпні 2011 р. Тоді працівники міліцейського відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (ВБНОН УМВС) викрили жительку Мукачева, яка надавала своє житло для вживання наркотиків.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів стало відомо, що співмешканець дочки жінки причетний до постачання їй наркотиків, які в подальшому вона збуває на території м.Мукачева та району.

У лютому 2012 р. працівники ВБНОН провели серію оперативних заходів, в ході яких було затримано дану громадянку, співмешканця її доньки та ще двох осіб, які збували наркотик опій в особливо великих розмірах.

З′ясувалося, що ці особи організували контрабандний канал переміщення наркотичного засобу «опій ацетильований» з Угорщини в Україну. До складу даного організованого злочинного угруповання входили громадяни України та Азербайджану.

З незаконного обігу міліціонери вилучили півтора літра опію вартістю 105 тисяч гривень за цінами «чорного» ринку.

За даним фактом було розпочато кримінальне провадження, яке після завершення розслідування передали в суд. Нещодавно вироком Мукачівського міськрайонного суду усіх учасників даного злочинного формування було засуджено до 3-х років позбавлення волі кожного, – повідомляє УМВС України в Закарпатській області.

Джерело