В Ужгородському районі вагітна жінка намагалася скоїти самогубство

Вагітна жінка, вирішивши звести рахунки з життям, наковталась пігулок і  пролежала непритомною майже добу.

Серед ночі до міліції звернулася мешканка смт.Середнє, що на Ужгородщині. Жінка повідомила, що до неї зателефонував її зять і розповів, що дружина, яка перебуває на 4-му місяці вагітності, не повернулась додому з роботи і не виходить на зв’язок.

Востаннє з дружиною чоловік розмовляв по мобільному телефону в обід. Під час розмови подружжя домовилося зустрітися на автовокзалі в Ужгороді, і жінка сказала, що вже сідає в маршрутне таксі. З того моменту про неї нікому нічого не було відомо.

Правоохоронці розпочали пошуки зниклої, залучили десяток працівників райвідділу, кінологів із собаками. І вже за деякий час пошуки дали свої результати.

Вагітну жінку міліціонери знайшли непритомною на горищі будівлі у її власному дворі. Правоохоронці негайно доставили її до лікарні, чим і врятували їй життя.

З′ясувалося, що жінка, наковтавшись пігулок, пролежала на горищі майже добу. Скоріш за все, вона хотіла перервати свою вагітність.

Наразі жінка знаходиться на лікуванні в медичному закладі. Її життя врятували правоохоронці, а за життя ще ненародженої дитини борються медики, – повідомляє УМВС України у Закарпатській області.

Джерело