Платниками податків Мукачівського району сплачено до місцевих бюджетів 34 мільйонів 596 тисяч гривень

Підприємці Мукачівщини сплатили понад 34 млн грн єдиного податку. Надходження таких коштів забезпечили платники єдиного податку, що стоять на обліку в Мукачівській ОДПІ, у січні-листопаді поточного року. Ними сплачено до місцевих бюджетів понад 34 млн 596 тис. грн.

Юридичні особи – платники єдиного податку спрямували до місцевих скарбниць 8 млн 919 тис. грн цього податку. Суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи, що перебувають на спрощеній системі оподаткування, забезпечили надходження в сумі 25 млн 678 тис. грн.

Більшість «єдинщиків», як фізичних, так і юридичних осіб, сплачують податок до бюджету міста – 24 млн 231 тис. грн. Платники, що сплачують єдиний податок до бюджету Мукачівського району, сплатили 10 млн 366 тис. грн.

Нагадуємо, що з 2014 року платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування, свідоцтва платника єдиного податку не видаються, адже з 1 січня 2014 року набрали чинності відповідні законодавчі зміни. Тепер, замість свідоцтва зареєстрований платник може безкоштовно, у центрі обслуговування платників, отримати витяг з Реєстру платників єдиного податку. Діятиме витяг до внесення змін до Реєстру.

За матеріалами Мукачівської ОДПІ

Джерело