Викрадену зброю студентське “тріо” сховало на новобудові!

У мікрорайоні “Підгоряни” міста над Латорицею: юнаки прийшли в тир постріляти, та коли дізнались, що ця послуга платна, вирішили …викрасти пневматичну зброю. Троє неповнолітніх мукачівців вирішили розважитись у тирі, який розташований у самому центрі м.Мукачева. Проте коли почули, що ці «забавки» не безкоштовні, то  викрали пневматичний револьвер  вартістю  близько 1500 гривень і втекли. Із заявою про  крадіжку пневматичного револьвера  зі  стрілецького тиру «Тир-М» звернувся підприємець.

На час крадіжки,  коли до приміщення тиру зайшло троє  юнаків, там була лиш жінка-консультант. Вечірніми гостями виявились студенти одного з мукачівських училищ. Юнаки прийшли в тир постріляти, та коли дізнались, що ця послуга платна, вирішили… викрасти пневматичну зброю. Зловмисники зімітували вимкнення електроенергії, а  коли світло  нібито з`явилось, хлопці, сміючись, вийшли з приміщення. Тільки коли юнаки пішли, жінка виявила відсутність зброї і одразу ж викликала правоохоронців.

За кілька днів, перевіривши зібрану інформацію, передивившись камери відеоспостереження у центральній частині міста, оперативники карного розшуку Ярослав Мартин та Артур Ганькович вийшли на слід юних зловмисників. Троє  юнаків, які проживають  у мікрорайоні міста «Підгоряни» і навчаються в одному з  навчальних закладів, наперед домовились викрасти пневматичний револьвер. Після крадіжки хлопці сховали зброю на даху новобудови у мікрорайоні, де проживають. Там револьвер і знайшли працівники міліції. За даним фактом слідчий міського відділу відкрив кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Триває досудове розслідування.

Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС

Джерело