На Закарпатті планують святкову акцію для дітей “Різдвяний портрет”

Телеканал “Тиса-1” до новорічно-різдвяних свят приурочує благодійну акцію “Різдвяний портрет”.

Новорічний фотодень зі святковими локаціями, розвагами від аніматорів буде проведено у Свалявському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей.

Це – заклад для діток, які опинились у складних життєвих обставинах, зазнали домашнього насилля та потерпають від байдужості батьків.

Мета – створити свято дітлахам і подарувати на згадку кожному саме його найкращу новорічну світлину. Хай вона, зроблена  в казковий час, зігріє їм душу, запалить вогником надії і подарує натхнення змінити своє життя на краще. А даруючи надію іншим, ми й самі стаємо кращими.

Акція пройде у два етапи:
– 17 грудня, середа – поїздка у реабілітаційний центр і проведення фотосесії;
– приблизно через тиждень вручення дітям світлин, які безкоштовно надрукує цифровий фотоцентр Agfa з Ужгорода.

Не обійдеться і без професійних фотографів, аніматорів та святкових декораторів. Телеканал “Тиса-1”, як організатор, забезпечує транспорт та проведе відеозйомки благодійної акції “Фото на згадку”. Вони стануть темою спеціального ефіру соціально-психологічного проекту “Життя покаже” 26 грудня о 22:20. З героями фотосесії глядачі телеканалу “Тиса-1” познайомляться протягом всього січня в серії тематичних відеороликів, які прикрасять наш канал.

“Друзі фотохудожники, зголошуйтеся, хто готовий виїхати на один день за межі Ужгорода, зануритися у світ дитинства і передноворічного настрою та зробити добру справу зв’яжіться з журналістами нашої студії «Експеримент» (тел.:3-30-60) або керівництвом каналу (тел.:61-62-72).”, – повідомляють організатори.

 

Джерело