Міліцейські кінологи приймали студентів Ужгородського комерційного технікума

В гостях у міліцейських кінологів побували студенти Ужгородського комерційного технікума. Юним гостям настільки сподобались показові виступи розумних службових собак, що чимало дівчат висловили бажання стати кінологами.
Вже доброю традицією для Кінологічного центру закарпатської міліції стало проводити екскурсії для учнів навчальних закладів краю. Так, днями в гостях у кінологів побувало близько трьох десятків учениць Ужгородського комерційного технікума.

Гостей приймали працівники центру, а також заступник начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС підполковник міліції Андрій Курта.
Дівчаткам влаштували екскурсію по адмінприміщенню Кінологічного центру та його території, показали вольєри, в яких утримують службових собак. Однак найбільший інтерес у них викликали показові виступи службових собак.

Кінолог Сергій Свистак продемонстрував, як його німецька вівчарка Граф долає смугу перешкод, затримує уявного злочинця. А вихованка кінолога Василя Іваничка Кіра продемонструвала своє вміння знаходити боєприпаси.
Дівчата були настільки вражені побаченим, що чимало з них висловили бажання в майбутньому самим стати кінологами.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

Джерело