Закарпатські волонтери відремонтували автомобілі мукачівським прикордонникам

Сьогодні, 10 грудня, волонтери передали мукачівським прикордонникам черговий повністю відреставрований автомобіль.

Також силами волонтерів, громадських організацій та активістів було повністю оснащено вантажівку, яка невдовзі відправиться у зону АТО.

“Своїми силами, силами волонтерів та благодійників маємо відремонтовану робочу авто техніку, також громадські активісти організацій “Рідне Мукачево” та “Полонія” допомогли нам із фарбуванням автівок у колір хакі, тож можемо вже відправляти на ротацію у зону АТО 5 відреставрованих автомобілів”, –  каже в.о. заступника начальника прикордонного загону інженерно технічного відділу Сергій Нечепоренко.

Також автозапчастини вартістю понад 35 тис. гривень передали прикордонникам хустські освітяни.

“Кошти на запчастини зібрані колективом освітян, шкіл та навіть садочків м. Хуст, допомагаємо чим можемо, зараз ніхто не має права стояти осторонь. Тому продовжимо співпрацю і надалі”, – розповів голова Хустського райкому профспілок Михайло Андрійцьо.

“Ми вже не вперше допомагаємо з ремонтом автомобілів Мукачівським прикордонникам, будемо допомагати і надалі по мірі можливостей та потреб”, – каже гендиректор компанії “Форвард Автоцентр” та представник групи “ЗакарпатЄвро Транс” Сергій Пеца.

Заступник командира Мукачівського прикордонного загону підполковник Андрій Гришкін  висловив подяку від імені Мукачівського прикордонного загону усім небайдужим закарпатцям, які долучилися до допомоги прикордонникам.

Джерело